Log in
Log in with USB
Inloggen met vingerafdruk wordt binnenkort mogelijk.
Kemira Rotterdam maakte voor haar OR-verkiezing gebruik van de OnlineStemtool.nl. De medewerkers kregen per mail een uitnodiging om te stemmen op hun favoriete kandidaat. Aan het einde van de stemronde konden stemgerechtigden een rapportcijfer invullen hoe zij de OnlineStemtool.nl hebben ervaren. Zo gaven de stemmers een gemiddeld rapportcijfer van een 9,0! Leuk om te zien dat zij het digitaal stemmen via de stemtool als positief hebben ervaren.
Naast de positieve ervaring van de stemmers, deelt ook Frank Keizer van Kemira Rotterdam deze mening. Lees hier hoe hij de stemming heeft ervaren.
Wil je net zoals Kemira Rotterdam ook gebruikmaken van OnlineStemtool.nl? Neem dan direct contact met ons op via info@onlinestemtool.nl of bel 085-0654618.
Snel antwoord nodig? Kijk bij de veelgestelde vragen over: het aanmaken van een stemronde, het live zetten van en monitoren tijdens de stemronde, het resultaat, de veiligheid, anonimiteit, etc.
- Staat jouw vraag niet bij de ‘veel gestelde vragen’?
- Wil je graag overleg hoe je jouw stemming het beste aan kunt pakken
Bel 085 – 06 54 618 of mail via info@onlinestemtool.nl